• Nadácia LINGUAGYMBIL

• 2% dane - podpora projektov

•  Vážení rodičia a priatelia Gymnázia, Bilíkova 24,

opäť sa blíži zdaňovacie obdobie a znova sa k vám obraciame s prosbou o to, aby ste zákonom povolenú časť Vašich daní venovali na Nadáciu LINGUAGYMBIL, teda pre naše gymnázium, v ktorom študujú Vaše deti alebo ktoré ste sami absolvovali či ste jeho priaznivcom. Pre zjednodušenie prikladáme potrebné tlačivá:

VYHLASENIE_O_POUKAZANI_PODIELU_ZAPLATENEJ_DANE_Z_PRIJMOV_za_rok_2023.pdf

POTVRDENIE_O_ZAPLATENI_DANE_Z_PRIJMOV_ZO_ZaVISLEJ_CINNOSTI_ZA_ROK_2023.pdf

Údaje pre právnické osoby a fyzické osoby, ktoré si sami podávajú daňové priznanie nájdete nižšie.

Získané prostriedky nám umožnili podporiť mnohé projekty súvisiace s výmennými pobytmi našich študentov v zahraničí, nakúpiť počítače a iné multimediálne a interaktívne zariadenia, učebnice, učebné pomôcky, podporiť akcie organizované študentskou radou, ale aj rekonštruovať priestory určené nielen na vzdelávanie, ale aj na oddych a športové aktivity.

Okrem podpory prostredníctvom poukázania 2% z daní ponúkame možnosť podpory školy cestou sponzorstva, za ktoré ponúkame  :

• grafickú prezentáciu v priestoroch školy ( informačný panel vo vestibule a pod.)
            • reklamný priestor v ročenke školy
            • priestor na webovej stránke školy medzi partnermi

Jedným z najdôležitejších projektov podporovaných v minulom období z prostriedkov nadácie bola aj realizácia prestavby priestorov bývalej plavárne na spoločenskú multimediálnu sálu, ktorú naša škola s vyše tisíc žiakmi veľmi potrebuje.  Aj vďaka Vašej pomoci sa počiatočnú víziu podarilo pretaviť do reálneho projektu, od ktorého dokončenia nás delí už iba niekoľko týždňov. Riešenie nových a nových nečakaných problémov sprevádzajúcich rekonštrukciu si vyžiadalo navyšovanie prostriedkov a vyčerpanie rezervy určenej na vybavenie sály. Aj z tohto dôvodu Vás prosíme o podporu, či už spomínaným poukázaním 2% dane alebo cestou sponzorstva, kvôli ktorému neváhajte osobne kontaktovať riaditeľa školy p. Kasalu.

Ing, Daniela Lecká, predsedníčka správnej rady nadácie

Mgr. Daniel Kasala, riaditeľ školy

Účet nadácie pre príspevky a dary mimo 2%:

SK 20 1100 0000 0026 2770 1723

Údaje pre právnické osoby a fyzické osoby, ktoré si sami podávajú daňové priznanie:

Nadácia LINGUAGYMBIL

Právna forma: nadácia