- Mgr. Jana BeňováUčiteľka
- Mgr. Silvia CzafikováUčiteľka
- Bc. Dušan DanielUčiteľ
- Mgr. Michal DzúrikUčiteľ
Triedny učiteľ: kvarta A
- RNDr. Edita FečkanováUčiteľka
- PaedDr. Renáta FoxováUčiteľka
- Mgr. Katarína FremalováUčiteľka
- RNDr. Eva FuchsováUčiteľka Zástupkyňa
- Mgr. Viktor FürstenUčiteľ
Triedny učiteľ: III.AB
- Mgr. Tomáš GašparovičUčiteľ
Triedny učiteľ: II.AB
- Mgr. Lujza GrambličkováUčiteľka
- Mgr. Carmen GughováUčiteľka
- Mgr. Lívia GulašováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.AB
- Mgr. Zuzana HanzelováUčiteľka
- Mgr. Katarína HanzlíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.C
- Mgr. Silvia HarrisonUčiteľka
- Mgr. Ľubica HenssenUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.NA
- Ing. Jana HlucháUčiteľka
Triedna učiteľka: III.NA
- PaedDr. Matúš HorkaUčiteľ
Triedny učiteľ: sexta A
- Mgr. Alena JeškováUčiteľka
Triedna učiteľka: kvarta B
- Ing. Iveta JiráskováUčiteľka
- Mgr. Dagmar KačováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.NA
- Mgr. Radoslava KarpeľováUčiteľka
Triedna učiteľka: kvinta A
- Mgr. Daniel KasalaUčiteľ Riaditeľ
- Mgr. Petra KekelákováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.C
- Mgr. Iveta KlimováUčiteľka
- Mgr. Vanda KlokočníkováUčiteľka
- PaedDr. Beáta KóňováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.C
- Mgr. Janka KoreňováUčiteľka
Triedna učiteľka: V.AB
- Mgr. Jaroslava KovaľováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.AA
- Mgr. Radim KovaříkUčiteľ
Triedny učiteľ: III.C
- Mgr. Róbert KrižanUčiteľ
- RNDr. Elena KubáčkováUčiteľka
- Mgr. Tomáš KuťkaUčiteľ
- Mgr. Martin LaukoUčiteľ
- Mgr. Katarína LazarčíkováUčiteľka
- PaedDr. Adriána LednickáUčiteľka
Triedna učiteľka: kvinta B
- Mgr. Kristína LigačováUčiteľka
- Mgr. Bianka MarikovskáUčiteľka
Triedna učiteľka: príma B
- Mgr. Emma MaterlínováUčiteľka
- PaedDr. Kristína MichalcováUčiteľka
- Mgr. Jana MošaťováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.NA
- Mgr. Daniel NěmecUčiteľ
- Mgr. Ľudmila NémethyováUčiteľka
Triedna učiteľka: príma A
- PaedDr. Miroslav Neumann, PhD.Učiteľ
Triedny učiteľ: IV.AB
- Mgr. Milica Nováková, PhD.Učiteľka
Triedna učiteľka: III.AA
- PaedDr. Šárka OkšováUčiteľka
Triedna učiteľka: V.NB
- Mgr. Dominika OndoUčiteľka
Triedna učiteľka: sekunda A
- Mgr. Marek PápežUčiteľ
Triedny učiteľ: V.AA
- RNDr. Karin PipiškováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.NB
- Mgr. Monika Polat RybanskáUčiteľka
Triedna učiteľka: sekunda B
- Mgr. Marek RumanUčiteľ
- Mgr. Ivana RybárováUčiteľka Zástupkyňa
- Ing. Ivana Rybárová1Učiteľka
- Mgr. Ľubica ŘezníčkováUčiteľka
- PaedDr. Zuzana SadovskáUčiteľka
Triedna učiteľka: V.NA
- Mgr. Martin SáriUčiteľ
- PaedDr. Bronislava SelešiováUčiteľka
- Mgr. Mária SirníkováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.AA
- Mgr. Iveta SládekováUčiteľka
Triedna učiteľka: tercia A
- Mgr. Ivana SokolíkováUčiteľka
Triedna učiteľka: oktáva A
- Bc. Martin StolárikUčiteľ
- PaedDr. Karina SvatošováUčiteľka
- Mgr. Martina SzabóUčiteľka
- PaedDr. Petra Škultéty DieškováUčiteľka
Triedna učiteľka: II.AA
- PaedDr. Veronika ŠoltésováUčiteľka
Triedna učiteľka: IV.NB
- Mgr. Ľubica ŠošovičkováUčiteľka
Triedna učiteľka: septima A
- Mgr. Ida ŠpányiováUčiteľka
Triedna učiteľka: I.NB
- PhDr. Bronislava ŠturcelováUčiteľka
Triedna učiteľka: septima B
- RNDr. Pavol TedlaUčiteľ
- Dr.phil. Soňa TerekováUčiteľka
Triedna učiteľka: III.NB
- Mgr. Mikuláš TurňaUčiteľ
- Mgr. Pavlína UhrováUčiteľka
- Mgr. Dušan VarjuUčiteľ
Triedny učiteľ: sexta B
- Mgr. Marek VastuškoUčiteľ
- Mgr. Sandra VitkovičováUčiteľka
- PhDr. Anna VýdurkováUčiteľka
- Mgr. Margaréta ZajacováUčiteľka
Triedna učiteľka: oktáva B
- PaedDr. Mária ZajičekováUčiteľka
Triedna učiteľka: tercia B
- Bc. Terézia DemčákováUčiteľka
- Mgr. Patrik ArnoldUčiteľ
- Bc. Jakub FónodUčiteľ
- Knut HeineUčiteľ
- Bc. Ľubomír JančigaUčiteľ
- Bc. Miroslava KšenzulákováUčiteľka
- Mgr. Jana ManczalováUčiteľka
- Claudia Popov-JenningerUčiteľ
- Laura RudolphUčiteľ
- Terézia ZoričákováUčiteľka