• INFOMEETING 2022

• Koncom novembra 2022 sa mohol konečne znovu naživo uskutočniť tradičný INFOMEETING – stretnutie bývalých Bilíčkárov s tohtoročnými maturantami z nemeckých bilingválnych tried 5NA a 5NB. Stretnutie sa konalo v jedno piatkové popoludnie po prvýkrát v aule školy.

Absolventi sa prišli podeliť so svojimi skúsenosťami a zážitkami z vysokoškolského štúdia nielen na Slovensku, ale aj v blízkom či vzdialenejšom zahraničí. Tentoraz bol záujem o stretnutie prekvapivo väčší zo strany absolventov. Prišli aj takí, ktorí maturovali pred štyrmi či piatimi rokmi a majú za sebou už aj vysokú školu. Tí maturanti z bilingválnych tried,  ktorí sa na stretnutí zúčastnili, určite neoľutovali. Dozvedeli sa všeličo o možnostiach ďalšieho štúdia a nadviazali kontakty so svojimi možnými budúcimi spolužiakmi.

Elena Kubáčková

• A takto sme dobrovoľníčili 2

• Prinášame krátke ohliadnutie za našim projektom Hodnotovej orientácie dobrovoľníckej činnosti v komunitnom centre Centrum Rodiny od nášho žiaka Rasťa Paulínyho :)

• A takto sme dobrovoľníčili...

• Študenti 4 - ročníkov bilingválneho štúdia, septím a tretieho ročníka všeobecného štúdia sa počas mesiaca november zúčastnili v rámci projektu Hodnotovej orientácie dobrovoľníckej činnosti v komunitnom centre Centrum Rodiny v Dúbravke. Počas svojej práce si vyskúšali množstvo aktivít ako triedenie prineseného oblečenia v rámci Zberne šatstva, vyrábanie darčekov pre dobrovoľníkov a do Vianočného bazára. Našich študentov by ste našli aj kuchyni, kde piekli medovníčky alebo varili polievku pre ľudí, ktorí našli svoje útočisko práve v tomto centre.

Našim študentom patrí veľké ĎAKUJEME :)

• Vianočná zbierka

• Zapoj sa aj TY!

Blížia sa Vianoce a naša škola sa v tomto roku zapojí do zbierky trvanlivých potravín a drogérie organizovanej Centrom rodiny v Dúbravke.Trvanlivé potravy a drogériu môžete priniesť každý deň počas veľkej prestávky do vestibulu školy od 02. - 20. decembra 2022.Zbierka je určená pre sociálne slabších občanov a rodiny v Dúbravke a okolí.

Ďakujeme za každý príspevok.