• Študentský parlament

• Aktivity

• Október

Imatrikulácie prvákov

Študentský parlament spoločne so študentami zo sexty, 3-ročníkov bilingválneho štúdia a 2. C pripravili pre študentov prvých ročníkov a kvínt imatrikulácie na privítanie do rádu Biličkárov.​​​​​​​

Pre študentov boli pripravené rôzne vtipné úlohy, aby sme sa spoločne zabavili a spoznali. Jednou z nich bolo pripraviť krátky program ako trieda, čo všetky triedy zvládli na jednotku.

Halloween

V piatok 27. októbra ste na chodbách našej školy mohli stretnúť množstvo hallowenskych a často veľmi strašidelných masiek. Počas veľkej prestávky sa v aule našej školy uskutočnila súťaž masiek v troch kategóriach: prímy až kvarty, prváci až maturanti a učitelia.

November​​​​​​

​​​​​​​

V stredu 16. novembra si pre nás študentský parlament pripravil hneď dve akcie. Prvým bol pyžamový deň, ktorý tvorili žiaci tým, že do školy prišli v pyžame, či s dekou a vytvorili sme si tak príjemnú pohodovú atmosféru počas tohto dňa.
            Večer v tento deň sa konal filmový večer, keď si žiaci druhého a tretieho ročníka mohli prísť pozrieť do auly dva filmy. Keďže deň na to si pripomíname 17. november - Deň boja za slobodu a demokraciu, prvý film sa premietal "Občiansky preukaz", ktorý ukazuje ako sa žilo v časoch pred nežnou revolúciou a čomu môžeme byť v dnešnej dobe vďační. Na odľahčenie nasledovala rozprávka, ktorou sme sa pred krátkymi prázdninami rozlúčili so žiakmi takýmto príjemným večerom.

December

Posledný deň pred zimnými prázdninami nám tento rok vyšiel na 22. decembra, a ako každý rok, aj tento sa na našej škole uskutočnil Vianočný deň. Žiaci sa mohli zapojiť do turnajov vo futbale, volejbale, bedmintone, FIFE, vypočuť si koncerty našich talentovaných žiakov, otvoriť si stánok v aule, či jednoducho nasávať atmosféru a povzbudzovať spolužiakov.

Február

Hollywodský ples

V piatok 9. februára zorganizovali členovia Študentského parlamentu druhý ročník školského plesu, tentokrát na tému Hollywood. V slávnostne vyzdobenej aule viac 150 účastníkov opäť zažilo výnimočný večer plný hudby, tanca a zábavy.

A nechýbal ani kultúrny program - vystúpenie tanečníčok moderného tanca, členov folklórneho súboru Klnka, či krátky koncert dvoch školských kapiel.

Za fotky ďakujeme Adamovi Malikovi zo IV.AB

Dúfame, že sa páčilo a tešíme sa na budúci rok.

Valentínsky tematický týždeň

Na  našej škole uskutočnil Valentínsky tematický týždeň, kde bol každý deň venovaný inému typu oblečenia. V pondelok sme si spoločne obliekli "crazy" ponožky, v utorok sme boli v tematických farbach, v stredu sme sa ladili s kamarátkou/kamáratom. Štvrtok bol venovaný flanelovej košeli a piatok sme ukončili pohodlne, a to v pyžame.

Apríl

NO BACKPACK DAY

V stredu 10. apríla sme nahradili školské tašky rôznymi alternatívami. Niektorí si priniesli sušiak, iní košíky. Kreativite sa medze nekládli. Hlavne, že sme si to spoločne užili. Tešíme sa nabudúce

Noc v škole pre prímy a sekundy

Noc z 12. na 13. apríla naši študenti prím a sekund strávili spoločne v škole. Študenti Študentského parlamentu pre nich pripravili bohatý program plný rôznych súťaží, poriadne sa vytancovali a večer ukončili filmami. Bolo super a už teraz sa tešíme nabudúce.