• Školská knižnica

• Aktivity knižnice

• Počas celého marca prebiehala v našej školskej knižnici knižná súťaž. Každý, kto si požičal knihu, bol zaradený do žrebovania o knižné poukážky. 10. apríla sme vyžrebovali šťastné výherkyne a výhercu, všetkým gratulujeme! 🤩

Karin Labudíková Sp.A

Daniela Sirníková T.B

Ema Cigániková III.AA

Šimon Barančok II.AB

Nela Václavová II.AA

Dominika Hurtíková I.NA

Adela Biloruská IV.C

Hlafira Martynovska II.AB

Veronika Charvátová IV.NB

Hana Stoláriková Ok.B

Marec - mesiac knihy

Každý návštevník knižnice, ktorý si počas marca požičia knihu, bude zaradený do súťaže o knižné poukážky. Odmena neminie ani najaktívnejšieho čitateľa.

14. februára sme si v školskej knižnici užili romantickú valentínsku atmosféru a naplno prejavili našu lásku ku knihám ❤️

Vo štvrtok 16. 11. sa aj knižnica pridala k ležérnej atmosfére pyžamového dňa.

V piatok 27.10. naša školská knižnica privítala každého nadšeného čitateľa či zvedavca :)

Počas prvých štyroch vyučovacích hodín sme pre prímy a sekundy pripravili strašidelné čítanie a cez prestávky bola knižnica otvorená pre všetkých, ktorí sa nebáli do nej vstúpiť a ponoriť sa do sveta kníh a fantázie. Naša vynovená školská knižnica sa tak pripojila k tradičným halloweenskym oslavám na Bilíčke.

Začiatkom školského roka 2023/2024 sa v našej škole otvorila novučičká školská knižnica. Pribudli do nej aj zaujímavé nové knihy. Príďte sa presvedčiť!