• Anglický jazyk

79,99% - 70% dobrý 3
            69,99% - 60% dostatočný 4
            59,99% - 0% nedostatočný 5

Náhradné termíny vymeškaných testov a písomných prác

Členovia PK anglického jazyka sa dohodli na nasledujúcich pravidlách dopisovania vymeškaných testov a písomných prác:

V prípade, že žiak je neprítomný v deň písania testu alebo slohovej práce, učiteľ do žiackej knižky v Edupage zapíše A - absencia, a keď si žiak daný test alebo slohovú prácu dopíše, učiteľ hodnotenie zmení na známku.

Pravidlá dopisovania krátkych testov - päťminútoviek, desaťminútoviek - si určuje každý učiteľ individuálne. Žiak po návrate do školy kontaktuje učiteľa a dohodne sa s ním na termíne dopísania krátkeho testu v termíne do týždňa od návratu do školy.

Náhradný termín pre dopisovanie veľkých testov a slohových prác (ktoré spravidla zaberú celú vyučovaciu hodinu) určije každý učiteľ raz za štvrťrok a včas s ním svojich žiakov oboznámi. Žiak aspoň týždeň pred náhradným termínom informuje učiteľa, že príde na náhradný termín, a ktorý test/slohovú prácu bude dopisovať.

V prípade, že žiak hociktorý test alebo slohovú prácu nedopíše, zostáva mu hodnotenie A.