• EKO BILÍČKA

• EkoBilíčka pripravila pre Vás ŠKOLSKÝ EKOBAZÁR "Gymbilbazár"

• Sme zvedaví, ako tento projekt pomôže udržateľnosti na našej škole a napriek aktuálnej situácii snáď bude mať prínos pre nás všetkých, keď sa rozbehne naplno. Budeme radi, ak nám napíšete, keď budete mať či už otázky, pripomienku alebo celkovo feedback, čo si o Gymbilbazáre myslíte :)

• O čom je projekt?

• Sme radi, že si zvážil vec, ktorú chceš u nás zavesiť na Instagram profil nezahodiť či zničiť, ale posunúť ďalej niekomu, kto ju ešte možno využije. Odvďačí sa ti tým nielen nejaký náhodný/á bilíčkar*ka, ale aj naše prostredie.

• Ako sa s nami spojiť?

• INSTAGRAM: @gymbilbazar

EDUPAGE: 1 Ekobilíčka

EMAIL: ekobilicka@gmail.com

• Ako prebieha predaj/dopyt?

• Po tom, ako nám napíšeš, že máš záujem niečo predať/niečo hľadáš, ti pošleme krátky formulár na vyplnenie (potrvá menej než minútu).

Alebo môžeš rovno nižšie priložený formulár podľa potreby skopírovať a rovno nám ho zaslať vyplnený spolu s fotkami.

Prosím pošli min.1 fotku daného predmetu (dobre osvetlená), najlepšie ale, ak ich bude čo najviac (max.9ks).

• FORMULÁR NA PREDAJ

• Čo predávaš:
          Veľkosť: (*platí len pri oblečení)
          Cena. € / dohodou / swapujem / darujem
          Spôsob platby: cash (odporúčame, keď budeme po lockdowne) / internet banking / iný spôsob platby
          Stav: používané / nové
          Kontakt: @(username IG účtu) / tvoja mailová adresa / Messenger
          Odkaz do popisu: máš nejaké dodatočné info k veci, ktorú predávaš?

• FORMULÁR NA DOPYT

• Čo hľadáš:
          Navrhovaná cena: € / dohodou / swapujem / darujem
          Spôsob platby: cash (odporúčame, keď budeme po lockdowne späť v škole) / internet banking / iný spôsob platby
          Stav: používané / nové
          Kontakt: @username IG účtu / mailová adresa / Messenger
          Odkaz do popisu: máš nejaké dodatočné info k veci, ktorú hľadáš?

• Čo môžem predávať?

• Toto spomíname v našich podmienkach, ale hlavné je, aby to nebolo jedlo/propagácia vlastnoručnej výroby/či iné nevhodné veci do školy.
          (podmienky sú nižšie, budú aj na našom Gymbilbazár Instagram profile, kde si ich viete nájsť medzi Highlights)

• Ako sa so mnou skontaktuje kupujúci*a?

• Ak uvedieš do popisu svoje kontaktné údaje (IG username či email), môžu napísať rovno tebe a potom je to na dohode medzi vami dvoma, či osobne alebo poštou.

Odporúčame však, aby ste si veci vymenili na pôde školy

Za terajších podmienok dbajte na hygienické opatrenia, silno odporúčame stretnutie pred školou na vzduchu, kde si podáte veci.

• PODMIENKY

• (1) predávajúci musí byť žiak/čka či profesor/ka Bilíkovej

(je však možné predávať v mene niekoho iného, napr. súrodenca či kamoša/šky, to už je na vašej vzájomnej dohode, ako to spravíte)

(2) predávame výlučne veci second-handového typu, prípadne nám kľudne napíš ak si nie si istý/á, napr. videohry či romány môžeš u nás predávať